Vážení příznivci dobrého dění na Praze 10,

i v létě vám přinášíme informace o čerstvých Vlastních novinách a o aktuálním dění na Praze 10.

Klíčovou událostí našeho červencového zastupitelstva, která ovlivní podobu Prahy 10 i celé Prahy na dlouhá léta dopředu, bylo projednávání Metropolitního plánu. Jsme vděční, že se od vás, občanů Prahy 10, sešlo tolik konstruktivních připomínek. Lidé, kteří bydlí na Praze 10 a znají ji nejlépe, promluvili.

Posílení paliativní péče ve Vinohradské nemocnici. Dovybavení policistů a hasičů. Důkladná diskuse o (ne)připravenosti Horského hotelu na Černé Hoře na školy v přírodě. Krizový plán případné evakuace úředníků z radnice, jež je ve špatném stavu. To byla další témata červencového zastupitelstva.

Koalice VLASTA jde do voleb pod heslem „KONEC BEZRADNÉ RADNICE, DEJTE NÁM TO NA STAROST!“ právě proto, že nechce rozpadlou komunální politiku, plnou špinavých kompromisů a politických turistů vstřícných k zákulisním hráčům.
Držíme se svých dobrých zásad, důslednosti, věcnosti a praktičnosti po celé čtyři roky. Víte o tom nejen z našeho Vlastního zpravodaje, ale i z Vlastních novin! Jejich sedmé, letní číslo, si můžete přečíst!.
 
Těšíme se na vaši přízeň v komunálních volbách 5. a 6. října!

Celý text VLASTNÍHO ZPRAVODAJE si můžete přečíst na odkazu zde.

Nahoru