Děkujeme za důvěru

Děkujeme Praho 10, vážení voliči, milí podporovatelé, sousedé! Radujeme se z úspěchu, začíná nám další práce na čtyři roky. S pokorou přijímáme rozhodnutí občanů, kteří vyjádřili touhu po otevřené radnici.

Uděláme pro to maximum!

Zde je seznam míst, kde jste nás s Vlastíkem mohli do konce června najít. Uvidíme se s vámi zase o prázdninách

24. 6. neděle odpoledne Malešický park (Malešice)

Dali jsme si nedělní oběd a vzali Vlastíka do Malešického parku. ? V říjnu to praskne. ? ? Dejte nám to na starost!

7. 6. čtvrtek odpoledne sídliště Malešice (Malešice)

Kdy byl naposledy na sídlišti zaparkován obytný karavan? Nikdo nepamatuje, takže fotky s karavanem jsou ty s Vlastíkem :) Dotazy se točily opět kolem celodesítkového dění, parkování, a také nově uveřejněného záměru hlavního města Prahy (magistrátu, nikoliv MČ P10) tramvajové trati na ulici Počernická (k poslednímu uvedenému sbíráme informace a hned je uveřejníme, názor si chceme udělat až podle celého projektu). Kromě kandidátů Vlasty se objevil i Tomáš Klouček z iniciativy Naše Malešice, náš dlouholetý podporovatel. Aktivní občané zkrátka drží při sobě, a v Malešicích to platí dvojnásob!

28. 5. pondělí ráno Poliklinika Malešice (Malešice)

Na první malešickou štaci nás svou účastí přišel podpořit také dlouholetý místní aktivní občan Miroslav Svoboda, jinak také předseda petičního výboru "NE překladišti Malešice!". Tuto petici jsme aktivně podpořili a zcela s Malešickými souhlasíme s odporem proti umístění tohoto záměru zhoršujícího životní prostředí a zdraví obyvatel. Kamiony do města opravdu nepatří!

Kromě stavu překladiště (posuzování EIA a dopracování projektu zatím stojí, ale jistě jen dočasně, vše sledujeme!) jste se ptali zejména na stav rekonstrukce Polikliniky (právě řeší zastupitelstvo) nebo na stav sekání trávníků a dalších zelených ploch, kterých máme v Malešicích poměrně hodně. Starší lidé si posteskli nad absencí obecních novin, které se snad po volbách podaří obnovit!

 

Zde je seznam míst, kde jste nás s Vlastíkem mohli do konce června potkat. Uvidíme se zase o prázdninách

Nahoru