Vážení příznivci dobrého dění v naší městské části,

zdravíme vás uprostřed léta s letním čtením pro příznivce dobrého dění v naší městské části! 

Co dělá radost radním a zastupitelům aneb výběr z práce radnice

Rozsvěcujeme úřad: Praha 10 vyvrací zažité stereotypy a spouští informačně-náborovou kampaň týkající se radnice. 

Praha 10 jako dobrý příklad poskytovatele obecního bydlení v  hlavním městě: Na jednání ZMČ v červnu jsme prezentovali brožuru “Bydlení na Desítce” a v polovině července pak radnice zveřejnila situační zprávu o bytové nouzi Praha 10 - první rok sociálního bydlení (2019–2020)”. 

Kultura žije! Aktuálně MČ Praha 10 realizuje uměleckou soutěž o sochu v Parku u Vršovického nádraží. S vynikajícím ohlasem probíhá také Festival m3 / Umění v prostoru.

Nejvyšší plnění investic za poslední roky: Plnění velkých investic (rekonstrukce Polikliniky Malešice, nastartovaná oprava školských zařízení, dokončení komunitního centra a nízkoprahového klubu Vršovice atd.) se oproti předchozím letům podařilo významně navýšit!

Desítka dopravní: Doprava na Praze 10, to není jen v daném termínu spuštěný výdej parkovacích oprávnění pro zóny placeného stání, ke kterému se veškeré podrobnosti a postupy dozvíte zde.

Bezpečnější a otevřená školní hřiště: O otevření vybraných školních hřišť pro sportovní využití široké veřejnosti jsme informovali již v loňském roce. Letos jsme se zaměřili na jejich bezpečnost a podpořili částkou 500 000 Kč z rozpočtu školství na kustody, kteří budou na školní hřiště dohlížet a udržovat je v řádném stavu. 

Epidemií nemoci COVID-19 jsme prošli se ctí: S odstupem dvou měsíců je třeba poděkovat občanům, úředníkům, pracovníkům příspěvkových organizací, ale i politickému vedení Městské části, jak zvládli první vlnu koronavirové epidemie.

Pohodové léto a prázdninové volno Vám přejí Renata Chmelová a zastupitelé Koalice VLASTA

Nahoru