Vážení příznivci dobrého dění na Praze 10,

radniční koalice VLASTY, Pirátů a ODS pracuje na plné obrátky. První změny již začínají být zřejmé. Rámcem pro aktivity ovšem tradičně bývá schválení rozpočtu na daný rok. Tento proces se dal do pohybu hned po našem nástupu na radnici. Naší snahou je co nejvíce zapojit občany do jeho připomínkování.

V pozvánkách prosím nepřehlédněte naše pozvání na Otevřené jednání klubu zastupitelů Koalice VLASTA a také na dobrovolnické úklidy v rámci akce Společně ukliďme Prahu 10.

Co jsme aktuálně splnili z našeho volebního programu?

  • Snížili jsme a zpřehlednili počet výborů zastupitelstva, které se stanou fórem veřejného projednávání záležitostí městské části
  • Nebytové prostory nebudou dlouhodobě prázdné
  • Budeme propagovat pravidelné bezplatné dárcovství krve
  • Jsme pro zahrádkářské kolonie

Obyvatelé Prahy 10 mají možnost uplatnit své písemné připomínky k návrhu rozpočtu nejpozději do 22. března (9.00 hodin), a to dvěma způsoby. Buď zasláním e-mailu radní pro finance a rozpočet Lucii Sedmihradské (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo prostřednictvím podatelny úřadu (Vršovická 68, Praha 10 – přízemí budovy A). Dále mohou přednést připomínky ústně při projednávání rozpočtu na zasedání zastupitelstva. Takto, dobrými účty, začíná otevřená radnice!

Celý text VLASTNÍHO ZPRAVODAJE si můžete přečíst na odkazu zde.

Buďme dobré mysli.

Zastupitelé Koalice Vlasta a Vaši sousedé!

Nahoru